تبلیغات
مقالات زندگی موفق - 8 رفتار مردانه مورد پسند خانمها
مقالات زندگی موفق

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

8 رفتار مردانه مورد پسند خانمها

هر چند خانم ها ادعا می كنند كه از مردهای مرتب و تمیز و شیك پوش خوششان می آید، اما گاهی اوقات اگر با لباس های ورزشی كج و كوله جلوی آنها ظاهر شوید، غذا را بدون رعایت آداب ویژه بخورید، و در كوچه فوتبال بازی كنید، شاید به نظر خانم ها خیلی جذاب تر هم جلوه كنید. او بدش نمی آید كه هر چند وقت یكبار برای نجاتش تلاش كنید، و یا اگر از عهده تعمیر برخی وسایل بر می آیید این كار را انجام دهید، و یا حتی با دوستان خود گپ بزنید. یك خانم با یك آقا قرار نمی گذارد تا بر سر این موضوع كه كدامشان كفش ها و یا موهای شیك تری دارند با او به رقابت بپردازد؛ بلكه این تفاوت های موجود میان شما دو نفر است كه منجر به اتصال هر چه بیشتر شما به هم می شود. البته نباید فراموش كنید كه زمانیكه برای مشاهده تئاتر و یا صرف شام به بیرون می روید، او از شما انتظار دارد كه لباسهای مناسب و آراسته ای به تن كنید، اما در عین حال باید در نظر داشته باشید كه در بقیه ساعات بیشتر از حس مردانگی شما لذت می برد

هر چند این امكان وجود دارد كه هرگز به این موضوع اعتراف نكند- همیشه لازم نیست شیك ترین لباس ها را به تن كنید و درهای مختلف را پیش از او برایش باز كنید، فقط كافی است كه آروغ های بعد از نوشیدنی را در زمان مناسب و هنگامیكه با دوستانتان هستید بزنید.

2- نه گفتن

شما باید تصمیماتی كه به ذهنتان را می رسد را انجام دهید و بر طبق آنچه عقلتان به شما دستور می دهد، عمل كنید؛ حتی اگر این كار سبب عصبانی شدن خانم شود. آقایون تصور می كنند كه دخترخانم ها به دنبال نامزدهایی می گردند كه او را بتوانند روی یك انگشت خود بچرخانند و هر چه كه می گویند انجام دهد. اگر بخواهید همیشه مطابق آنچه به شما دیكته می شود، عمل كنید، دیری نخواهد گذشت كه رابطه تان كسل كننده و ملال آور می شود. خانم ها به دنبال مردی هستند كه چیزی برای ارائه كردن در دست داشته باشد و بتواند عقاید و ملاحظات شخصی خود را در بحث ها وارد كند. آنها به دنبال مردی هستند كه شخصیت منحصر بفردی داشته باشد. اگر تمام زندگی یك مرد را تنها “همسرش” تشكیل دهد، آنگاه دیگر چیزهای زیادی برای گفتن ندارد و برایش سورپرایزهای زیادی باقی نمی ماند كه بتواند در مواقع ضروری آنها را رو كند. حتی اگر همسر شما از آن دست خانم هایی باشد كه دوست دارند قدرت و كنترل خانواده را بدست بگیرند، باز هم بدش نمی آید كه گه گاه با شما قدرت آزمایی و جدلی برابر داشته باشد. بنابراین اگر تا به حال تصور می كردید كه باید كنترل تمام امور را به دست او بسپارید، بهتر است از این به بعد دست از این كار بردارید؛ به منظور حفظ رابطه و نگه داشتن او حتماً نباید خودتان را به یك خدمتكار خانگی دست آموز تبدیل كنید.

3داشتن شهوت جنسی شدید

كاملاً روشن است كه اگر یك رابطه، تنها به برقراری روابط جنسی محدود شود، طرف مقابل احساس می كند كه مورد سوء استفاده قرار می گیرد؛ اما از سوی دیگر باید این امر را نیز در نظر گرفت كه یك خانم زمانیكه می بیند شوهرش در مقابل او كنترل خود را از دست میدهد و ابزار علاقه می كند انگار دنیا را به وی داده اند. اگر همسر شما شاغل است و شب هنگام پس از یك روز سخت كاری و سرو كله زدن با ارباب رجوع و همكاران او را در خانه می بینید هیچ چیز جز معاشقه نمی تواند او را خوشحال كند؛ این امر سبب می شود كه او خودش را در راس تمام شادی های جهان قرار دهد. اگر او شغل حساس و با ارزشی دارد و در سمت مهمی قرار دارد، بهتر است شما شروع كننده ارتباط جنسی باشید. این امر به او اجازه می دهد كه با خیال راحت از رابطه خود لذت ببرد.

4- مستقل بودن

شاید همیشه خانم ها به این دلیل كه همسرشان ادعا می كنند سرشان بیش از اندازه شلوغ است، به آنها توجه كافی مبذول نمی دارند، وقت زیادی را در محل كار خود سپری می كنند و یا با دوست های خود خوش گذرانی می كنند، ناراحت می شوند. باید توجه داشت باشید كه اگر می خواهید همسرتان در كنارتان باقی بماند، باید مانند یك پرنسس با او رفتار كنید؛ اما از طرف دیگر، همواره در نظر داشته باشید كه اگر سرگرمی، تفریح و كارهای دیگری برای انجام دادن نداشته باشید، ممكن است خانم احساس كند كه در حال خفه شدن در رابطه است. همان اندازه كه شما در رابطه نیاز به فضا دارید، خانم ها نیز از آزادی خود لذت می برند و شدیداً به آن محتاج هستند. یك مرد مستقل و متكی به نفس در نظر خانم ها از جذابیت بیشتری برخوردار می باشد. یك مرد محتاج و بدون آرزو های بزرگ، برای بیشتر خانم ها هیچ گونه جذابیتی ندارد. بنابراین شما مجاز هستید كه با دوستان مختلف خود قرار ملاقات بگذارید و شغل و سرگرمی مخصوص به خودتان را داشته باشید.

5 حسود بودن

حسادت یكی از احساسات قوی به شمار می رود. هر چند انسان ها نمی توانند میزان دقیق حسادت خود را كنترل نمایند، اما مقدار كمی حسد، آن هم به طور گاه گاه و اتفاقی، به راحتی می تواند حس جاذبه شما را در نظر او افزایش دهد. اگر شما نسبت به مردهایی كه با اوصحبت می كنند، هیچ گونه عكس العملی از خود نشان ندهید، او تصور می كند كه به هیچ وجه برایش ارزش قائل نیستید، به همین دلیل به دنبال كسی می رود كه این خلا را برایش پر كند. اگر او در مورد یك همكار مذكر خیلی صمیمی و یا مربی اش بازخواست نمایید، شاید در ظاهر به شما غر بزند، اما در باطن لبخندی بر لب هایش نقش خواهد بست. توجه: زمانیكه نوبت به حسادت می رسد، مقدار كمی از آن می تواند مثمر ثمر واقع شود، پس در خرج كردن آن به شدت صرفه جویی كنید. از قدرت فوق العاده آن با خبر شوید: او می تواند عاشق مردی شود كه نسبت به دارایی های شخصی او حساس بوده و از آنها محافظت كند.

6آسیب پذیری گاه به گاه

هر انسانی دوست دارد كه احساس كند دیگران به وجود او نیازمند هستند و از آنجایی كه كمتر اتفاق می افتد یك خانم بتواند از شوهر خود محافظت كند، بد نیست كه به او اجازه دهید این كار را از طریق روش های دیگر به شما اثبات كند. برای مثال بد نیست كه به او اجازه دهید تا به شما گوشزذ كند نیاز به جوراب های بیشتری دارید، یا اینكه همیشه یادتان می رود رخت ها را به خشك شویی ببرید، و برای بستن كروات خود به كمك او احتیاج دارید. شاید احمقانه به نظر برسد اما گاهی اوقات همین موارد ساده و پیش پا افتاده سبب می شود كه او احساس بهتری نسبت به خودش پیدا كند و بیش از پیش جذب شما شود. البته این امر بدان معنا نیست كه سعی كنید از او برای خود یك مادر بسازید - هر چند او از این كار بدش نمی آید - اما این امر شاید جزء آخرین چیزهایی باشد كه او انتظارش را از شما دارد؛ فقط زمانیكه نیاز به كمك داشتید و احساس می كردید كه او می تواند به شما كمك كند، از او درخواست همكاری كنید. با این كار بدون شك به او احساس قدرت، سودمند واقع شدن، و مهم بودن دست خواهد داد. اغلب مردها تصور می كنند كه برای كشاندن خانم ها به سمت خود باید از خودشان یك قهرمان دست نیافتنی بسازند، اما این امر صحت ندارد. مقداری نیازمندی و كمك خواستن سبب می شود كه شما در نظر او تا حدی آسیب پذیر جلوه كنید، و در چنین موقعیتی تمام خانم ها حاضر ایستاده اند تا به داخل رابطه شما آمده و به شما كمك كنند.

7پنهان كردن احساسات

شاید او همیشه اعتراض می كند كه چرا نباید بداند كه شما در حال فكر كردن به چه موضوعی هستید. شاید دوست داشته باشد بداند كه در طول روز و در محل كار برای ما چه اتفاقاتی رخ داده، شاید همیشه از شما بخواهد تا در مورد همه چیز با او صحبت كنید، و به اصطلاح سفره دلتان را برای او باز كنید تا بتواند به عمیق ترین نقطه از احساساتتان دسترسی پیدا كند. شما می دانید كه خانم ها با دوست های دختر در مورد جزییات تمام مسائل به خصوص در مورد نگرانی های خود، صحبت می كنند. به همین دلیل اگر بخواهید تمام احساست خود را در مقابل او بازگو كنید، خیلی راحت می تواند به شما نمره دهد. در برخی مواقع اگر كمی از او دوری كنید و خود را كمی اسرار آمیز جلوه دهید، او علاقه بیشتری به شما پیدا خواهد كرد. نكته جالب اینجاست كه خودش به شخصه برای پیدا كردن حقیقت تلاش می كند. خانم ها لذت می برند تا بدون اینكه شما به آنها چیزی بگویید، خودشان بتوانند از اسرار شما سر در بیاورند. شاید آنقدرها هم كه شما تصور می كنید از این كار متنفر نباشد.

8سرتاپای او را وارسی كنید

خانم ها به اندازه آقایون دوست دارند كه دیگران آنها را به خاطر توانایی های ذهنی و عملی شان تحسین كنند، و زمانیكه كاری را درست انجام دادند مورد تشویق قرار بگیرند؛ آنها در چنین حالتی انتظار ترفیع رتبه و تشویقی نیز دارند. اگر یك خانم با حالت جذابی صحبت میكند دلش می خواهد مورد توجه قرار بگیرد. البته این امر به شرایط و كسانیكه به او توجه می كنند هم بستگی دارد. اما زمانیكه نوبت به مردی می رسد كه خانم دوستش می دارد، با كمال میل به او اجازه می دهد كه كلیه متعلقاتش را چك كند. خانم ها هم مانند آقایون از تعریف و تمجید لذت می برند. اگر به او توجه كنید او واقعا خوشحال می شود و این خوشحالی شما را به هر كجا كه بخواهید خواهد رساند.

همیشه بهترین رفتارهایتان را رو نكنید

هر چند خانم ها در بیشتر موارد، زمانی كه غر زدن هایشان را شروع می كنند كاملاً جدی هستند، (به ویژه زمانیكه آشغال غذاهای خود را روی میز بگذارید و یا جوراب هایتان را برندارید) اما باید این امر را هم در نظر داشته باشید كه اگر بخواهید همیشه با او موفقت كنید و مطابق خواسته هایش رفتار كنید، او دلش برای خود واقعی شما تنگ خواهد شد. این دست رفتارها به دو قسمت تقسیم می شوند: آنهایی كه خود واقعی شما را نمایان می سازند و آن دسته ای كه شما را به او نشان می دهند. از آنجایی كه ما كاملاً واقف هستیم كه خانم ها نیازمند توجه هستند و همین توجه باعث جذب خانمها به آقایون می شود، این احتمال وجود دارد كه برخی رفتارهای منحصر بفرد شما باعث شود تا گل لبخند را بر روی لب های او بنشاند و در وجود او جذابیت بیشتری نسبت به شما ایجاد نماید. بنابراین هیچ گاه نباید به ظاهر صحبت های او توجه كنید؛ در بیشتر مواقع او شما را فقط به خاطر وجود خودتان دوست می دارد.

is 100mg viagra better than 50mg
سه شنبه 21 خرداد 1398 06:38 ب.ظ

You actually make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be actually something that I think I would never understand. It seems too complicated and very broad for me. I'm looking forward for your next post, I'll try to get the hang of it!
choc
جمعه 14 اردیبهشت 1397 11:09 ب.ظ
Thanks for sharing your info. I really appreciate your efforts and I will be waiting for your next
write ups thank you once again.
Can you get taller with yoga?
دوشنبه 27 شهریور 1396 01:22 ق.ظ
Hi! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.

Is it very hard to set up your own blog? I'm not very techincal but
I can figure things out pretty quick. I'm thinking about setting up my own but I'm not sure
where to begin. Do you have any points or suggestions?
Many thanks
foot pain
دوشنبه 13 شهریور 1396 04:50 ب.ظ
Magnificent beat ! I wish to apprentice while you
amend your web site, how can i subscribe for a blog web site?
The account helped me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast provided bright
clear idea
Larry
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 03:32 ق.ظ
Keep this going please, great job!
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 09:23 ق.ظ
With havin so much content do you ever run into any issues of plagorism or copyright infringement?
My website has a lot of exclusive content I've either written myself or outsourced but it seems a lot of it is
popping it up all over the internet without my permission. Do you know any ways to help stop content
from being ripped off? I'd truly appreciate it.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : رضا زردادی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • کدام مقالات بیشتر مورد نیاز شما میباشد
نویسندگان