تبلیغات
مقالات زندگی موفق - شناخت متولدین زن شهریور ماه
مقالات زندگی موفق

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

شناخت متولدین زن شهریور ماه

شناخت متولدین زن شهریور ماه

**************************************************

زن متولد شهریور ماه بسیار احساساتی، بی ریا و تزویر خوش قلب، خواستار عشق حقیقی و وفادار به همسر و خانواده است.گفته شد كه اسم صورت فلكی این ماه « باكره » است ، او از جمله كسانی است كه ممكن است عیب داشته باشد، اما به طور حتم غل و قش در كارش نیست. اگر بگوییم كه زن متولد شهریور ماه ذاتا با شرم و حیا است، حقیقت محض را گفته ایم و در این مورد جای كوچكترین شك و تردیدی نیست. محال است وی را در یك سو مسخره و یا در رل یك دلقك ببینید. با وجود این، او یك زن است، مجهز به تمام حربه های زنانه، ثبات قدم در شادی آفرینی، در مواقعی كه آن را لازم تشخیص بدهید و در یك چنین مواقعی هر چند سنگ هم كه بر سر راهش انداخته بشود، نه از ادامه كار خود باز می ماند و نه اینكه ضعف از چشم هایش جاری می گردد.اگر در جایی خواندید كه یك زن متولد شهریور قانون شكنی كرده است، مطمئن باشید كه دارید عوضی می خوانید. او ذاتا از یك چنین رفتاری بیزار است و این وفاداری نسبت به قانون را در مورد قانون عشق نیز حفظ می كند، البته عشق حقیقی، زیرا او به انواع عشق های دیگر اصلا علاقه ای ندارد. اگر زن متولد شهریور مشاهده كند كه عشق وی حقیقی نیست، در قطع آن و به هنگام اجرای تصمیم خود كوچكترین دودلی و تردیدی به خود راه نمی دهد و به هنگام اجرای تصمیم خود كوچكترین هیجانی از وی مشاهده نمی شود. او همان قدر كه از به هم زدن كانون خانوادگی خود تنفر دارد ،‌ از ریا كاری و دغلبازی در عشق خود بیزار است . وقتی او عشق را به عنوان یك عشق حقیقی قبول كرد ، صداقت ذاتی اش موجب می گردد كه عمیقا و از جان و دل خود را وقف آن بكند و به این دلیل به هیچ كس و به هیچ چیز اجازه نمی دهد كه این خلوص ملكوتی را خدشه دار سازد. او تنها زنی است كه در آن واحد هم احساساتی و هم اهل عمل است . عشق زن متولد شهریور از آنچنان گرمی و خلوصی برخوردار است كه بدون شك مورد رشك و حسد دیگران قرار می گیرد ، اما این گرمی و مخصوصا حصول اطمینان از خلوص آن ممكن است مدتی وقت بگیرد. این درست است كه عشق ، چه از نظر جنبه های احساسی و چه از نظر جنبه های جسمانی ، برای یك زنه متولد شهریور چنان مهم به نظر نمی رسد و در او نوعی صبر و تحمل بی پایان نسبت به ابراز آن مشاهده می گرد د، اما هستند تعدادی زیادی از مردانی هم كه معتقدند در امور احساسی و عشقی باید خیلی آهسته و رمانتیك قدم برداشت و پیش رفت.

با او جر و بحث نكنید

***********************************************

زن متولد شهریور جانبدار كمال است، اما این حرف مفهومش این نیست كه خودش هم از هر نظر كامل است . نقاط ضعف او گاهی اوقات خسته كننده می شوند. برای مثال او ایمان كامل دارد كه در این دنیا هیچ كس نمی تواند كاری را بهتر و كاملتر از او انجام بدهد و نیز سخت عجول است . آیا هرگز پیش نیامده است كه یك چنین زنی را در انتظار گذاشته باشید؟ او وقتی عصبانی است، داد و قال راه نمی اندازد، در و دیوار را به هم نمی ریزد و بشقاب ها را روی سر شما نمی شكند ، اما اگر مورد آزار و اذیت قرار بگیرد، ممكن است تمام این كارها از او سر بزند.  در مناسبات خود با زن متولد شهریور سعی كنید از جر و بحث كردن با او خود داری كنید ، زیرا این كار به طور حتم دردی را دوا نمی كند و هرگز این احتمال وجود ندارد كه شما برنده بشوید . اگر خواستید از وی عذر خواهی كنید ، ‌این كار را مختصر و مفید انجام بدهید . او به هیچ صورتی حاضر نیست آلت دست و دلقك دیگران بشود . هوشیاری و دقت نظر فراوان وی موجب می گردد كه مچ دست دروغ گو را برای كوچكترین دروغ بگیرد ، ‌همچنان كه چشمان تیز بینش می تواند كوچكترین تار موی زنی را روی شانه لباس شما تشخیص بدهد . او به طور حتم آدمی ساده و بدون تزویر و ریا است. اما در عین حال حواسش فوق العاده جمع است. نمی توان گفت كه اگر پیراهن های شما را برای شستن و اتو كردن به لباسشویی بدهد ،‌ هر روز به آنجا سر می زند تا ببیند آیا اثری از رژ لب روی یخه آن ها هست یا نه ، یا لااقل این كار را در دوره نامزدی خود انجام نمی دهد ، اما بعد از ازدواج گاهگاهی كارهایی از این قبیل را حق مسلم خویش می داند.

این زن در مقابل اقرار به گناهان خویش سر سختی عجیبی نشان می دهد و به این دلیل شما باید خطاهای وی را با ملایمت تمام و به نحوی كه جنبه انتقاد نداشته باشد ، ‌به وی گوشزد كنید . به علاوه این را هم در نظر داشته باشید كه علیرغم جنبه های ظاهری ،‌ در اغلب موارد حق با او است و شما اصلا برایتان مهم نیست كه حق با چه كسی بوده است . اگر بتوانید از توصیه های او در امور مالی بهره برداری فراوان بكنید، و یا لااقل بهتر خواهد بود كه تنظیم بودجه منزل را به عهده وی واگذار كنید . او در این زمینه قابلیت فراوان از خود نشان می دهد . اگر در جوار او هستید ، ‌از انجام كارهای بچگانه ای نظیر جویدن آدامس خودداری كنید ، زیرا شما به هر صورت به قدر كافی موضوع برای جر و بحث كردن با او خواهید داشت و دیگر لازم نیست كه چیزی به آن اضافه كنی د. به همین ترتیب پوشیدن لباس های بسیار فانتزی را هم باید كنار بگذارید . با وجود این ، اگر او عشق شما بشود ، می توانید یك روز صورت خود را نتراشید و یا در گرفتن دوش تردید به خرج بدهید. در دوران نامزدی هر بار كه به دیدن وی می روید ، خوشبوترین ادوكلن ها را به خود بزنید ، مرتب ترین لباس ها را بپوشید ، سرتان را با دقت هر چه بیشتر شانه بزنید و قشنگ ترین كراوات ها را بزنید ، تا پاداش خود را بگیرید ، و این پاداش این است كه چند قدم مانده به در منزل او ، قیافه آدم های عصبانی را به خود بگیرید و وقتی علت را جویا شد ، تراكم ترافیك را بهانه بیاورید . او با وجود پی بردن به دروغتان ، شما را با خوشرویی تمام پذیرا می گردد.

زنی هوشیار و جویای كمال

***********************************************

هرگز نخواهید كه او پا به پای شما به تماشای مسابقات اتومبیل رانی و فوتبال بیاید . شرح شجاعت ها و قهرمان خودتان را هم برای دوستانتان تعریف كنید نه برای ا و. در عوض وقتی با او هستید ، مرتبا این نكته را یادآور شوید كه از اینكه می بینید او دختر سر به هوا و جلفی نیست ،‌ بسیار مسرور هستید . او از آن دخترهایی هم نیست كه با شما به مشروب خوری بنشیند . زن متولد شهریور در هیچ كاری زیاده روی نمی كند و خوب می تواند از خود مراقبت كند و در این مورد اصلا نیازی به حمایت شما ندارد . هرگز سعی نكنید كه قدرت جسمانی خود را به رخ او بكشید و در برقرار كردن رابطه نزدیك و خیلی صمیمی

هم قدم پیش بگذارید و عجله ای به خرج ندهید . اگر قدری تحمل به خرج بدهید ، به طور حتم موفق تر خواهید بود و به طور خلاصه سعی كنید همیشه او پیشقدم باشد . در ابراز صمیمیت محتاطانه قدم بردارید و با نزاكت تمام پیش بروید ،‌ زیرا در غیر این صورت هیچ یك از سازهای اركستر شما با هم هم آهنگی نخواهند داشت.  او به احتمال خیلی زیاد از تأتر خوشش می آید . نمایشنامه های رمانتیك روی او تأثیر می گذارند و در این حالت احساسات كنترل شده خود را راحت تر بروز می دهند . از این گذشته او معمولا یك منتقد بسیار ورزیده است و این امر همراه با آن هوشیاری ذاتی كه دارد ، به وی امكان می دهد كه در سالن های تأتر یك تماشاگر طراز اول باشد . قدرت تشخیص و تمیز نیز یكی دیگر از اختصاصات اوست . پس جای تعجب نیست كه او نسبت به نمایشنامه ها ، كتاب ها و كنسرت های درجه اول علاقه فراوان از خود نشان می دهد و در عین حال آنها را به باد نقد می گیرد.  این علاقه به انتقاد شامل رنگ كراوات شما ، نحوه شانه كردن موهایتان و حرفهایی كه می زنید نیز می گردد . انتقاد برای او مثل تنفس برای شما است . او پیوسته جویای كمال است و خود نیز در این كار پیوسته پیشقدم می باشد . اما انتقاد به هیچ صورتی نباید شامل حال او گردد . این كاملا به صلاح شما است كه از نشان دادن عكس العمل انتقاد آمیز نسبت به رفتاری كه با شما دارد ،‌ خودداری كنید . او خودش تئوری انتقاد از خود را به شدید ترین وجه به موقع اجرا می گذارد و به همین دلیل هم هست كه اولا رفتار و كردارش تقریبا بدون نقص می باشد و در ثانی خود را نیازمند به راهنمایی و انتقاد دیگران نمی داند. یكی از مزایای داشتن زن متولد شهریور این است كه او در منصرف كردن شما از افكار ناراحت كننده ای در سر دارید ، ید طولانی دارد و این كار را آنچنان استادانه انجام می دهد كه شما بعد از مدت ها به آن پی می برید . علاقه و مهارتی كه او در این كار از خود نشان می دهد ، می تواند مبین آن باشد كه از درگیر شدن با مشكلات همسر خود و حل و فصل كردن آن ها لذت می برد.

 

آتشی زیر خاكستر

***********************************************

از نظر وفاداری كمتر ممكن است یك زن متولد شهریور را ببینید كه به خاطر مقابله به مثل و انتقام جویی راه خطا را بپیماید و اگر او شما را واقعا دوست داشته باشد ، می توانید با خیال راحت به وی اطمینان داشته باشید . از نظر عشق هم قلب او خیلی گرمتر از آن است كه به ظاهر مشاهده می گردد . به این دلیل اگر از وی احساسات پرشوری مشاهده نمی شود ، دلیل بر آن نیست كه از این موهبت برخوردار نیست . پس این موضوع را همیشه به خاطر داشته باشید و نسبت به رفتار او با خودتان و دیگران خیلی سطحی و سریع قضاوت نكنید.  احساسات عاشقانه او حالت آتش زیر خاكستر را دارند و هر لحظه ممكن است این خاكسترها كنار بروند و باعث تعجب شما بشوند.  زن متولد شهریور به طرز ناراحت كننده ای وسواسی و دقیق است و در عوض یكی از رئوف ترین ، دست و دلبازترین و خوش قلب ترین مردم روزگار است . اگر در او رفتار انتقاد آمیز هست، قدرت نشان دادن راه چاره هم وجود دارد و به عبارت دیگر‌ ، انتقاد او را به هیچ صورتی نباید با عیب جویی اشتباه بگیرد . پس از یكی دو سال زندگی مشترك به این نكته پی خواهید برد كه او زنی بسیار دقیق و هوشمند است و اگر اسباب ناراحتی وی فراهم نشود ، خیلی هم سرزنده ، شاد و مجلس آراست . خنده های او آشكارا به شما می فهماند كه آیا از بودن در بین عده ای رضایت خاطر دارد یا بر عكس ناراضی است.  او گول زرق و برق را نمی خورد ، پس سعی نكنید كه ایده ها و برنامه های فانتزی را به وی بقبولانید. از نظر او حقیقت زیبا، و زیبایی حقیقت است. سعی كنید شیوه خاص زندگی وی را درك كنید و آن را بپذیرید ، و آن وقت ببینید كه با چه ظرافت زنانه ای كفش های سرپایی شما را جلو پایتان جفت می كند و چطور با مهارت تمام اوقات تلختان را خوش می سازد . او جسم و روح خود را درست در اختیار كسی می گذارد كه به وی اطمینان مطلق داشته باشد و چون فوق العاده باریك بین است ، كوچكترین حركات و وقایع از نظرش پوشیده نمی ماند و بر غم رئوفت و مهربانی ذاتی خود اگر لازم باشد، می تواند بسیار پرخاشگر و خشن بشود. در محیط خانوادگی شهامت و حس مسئولیت شدید او موجب می گردد كه وابستگی و روابط نزدیكی بین اعضای خانواده پیدا كند.  به احتمال قوی زن متولد شهریور آشپز قابلی است و هرگز غذایی جلو شما نمی گذارد كه از خوردن آن ناراحت بشوید و منزل را هم همیشه مرتب و پاكیزه نگاه می دارد و به جای آنكه ظروف روی میز هال را مملو از شكلات كند ( كه برای دندان ها و سلامتی مضر است ) آن را پر از میوه می سازد.  اگر شما زن متولد شهریور دارید ، بچه های خود را هرگز با بینی پاك نكرده ، لباس های پاره و صورت كثیف نخواهید دید . او به كودكان خود اجازه نمی دهد كه با كتاب ها و كاغذهای شما بازی كنند یا اینكه پا را از حدودی كه برایشان مقرر می سازد ، فراتر بگذارند ، و خلاصه انضباط كامل را مراعات می كند . كمتر ممكن است كه بیش از دو بچه داشته باشد و محال است كه بچه های خود را لوس و ننر بار بیاورد . در عین حال كوچكترین قصوری نمیكند . در حقیقت رفتار او با كودكان خود بسته به چگونگی رابطه عاطفی است كه با شما دارد . اگر او از عشق شما نسبت به خودش مطمئن باشد ، و اگر شما از زحمات او قدرشناسی بكنید ، آن وقت با تمام وجود به كودكان خود می رسد و كاری می كند كه از هیچ نظر كمبودی نداشته باشید . از نظر بچه ها او مادری شاد و مهربان است . او منزل خود را با انواع گل ها تزیین می كند و همیشه با پختن انواع كیك یا شیرینی سورپریزی برای اعضای خانواده دارد ،‌ به این ترتیب شما و بچه ها پیوسته مایل خواهید بود كه هر چه زودتر خودتان را به منزل برسانید.  او به افكار و ایده های شما احترام می گذارد و اگر آن ها را عملی تشخیص داد ،‌ با تمام قدرت تشویقتان می كند تا آنها را به مورد اجرا بگذاری د. اگر خدای نكرده بیمار شدید ، مثل یك پرستار دلسوز از شما پرستاری می كند و در میهمانی ها هم هرگز به فكرش خطور نمی كند كه با گرم گرفتن با یكی از دوستان شما قدری سر به سرتان بگذارد . از نظر طرز لباس پوشیدن بسیار مرتب است و از نظر هم صحبتی بهتر از او خدا خلق نكرده زیرا عملا می تواند راجع به هر موضوعی عقاید منطقی و صحیحی ابراز كند . پول شما را هرگز بیهوده خرج نمی كند و اسرار زندگی شما را با شدت حفظ می نماید و اگر در كار خود با اشكالی مواجه شدید ، می توانید روی كمك ها و راهنمایی های او حساب كنید.

www.4vesal.mee.ir

viagra en poudre pour femme
سه شنبه 21 خرداد 1398 06:38 ب.ظ

My brother suggested I might like this website. He was totally right. This post truly made my day. You can not imagine just how much time I had spent for this information! Thanks!
http://www.reedstargetshootingclub.co.uk/content/about-us
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 04:32 ق.ظ
ロレックスの偽物とコピー商品鶴橋商店街で販売日本ガガミラノ時計コピー口コミのブランドコピー優良店
https://www.willpowerinstitute.com/master-teacher/
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 04:31 ق.ظ
オメガコピー、定番モデルオメガ時計のスーパーコピー、最高級Nランクのオメガスーパーコピー,オメガ韓国スーパー
https://kubanfss.ru/gallery
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 04:30 ق.ظ
ブランドtシャツ コピー,ブランド:シャネルブローチ,ブランドイヤリング,ブランドブレスレット,ルイヴィトン,エルメス,MCM
What is the Ilizarov method?
سه شنبه 28 شهریور 1396 06:07 ق.ظ
It's very simple to find out any topic on web as compared to textbooks, as I found this
paragraph at this site.
What is distraction osteogenesis?
سه شنبه 17 مرداد 1396 10:54 ق.ظ
It's amazing in support of me to have a website,
which is useful designed for my experience. thanks admin
http://chloegianelli.blogas.lt/
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:13 ب.ظ
Remarkable issues here. I'm very satisfied to peer your post.

Thank you so much and I am looking forward to touch you.
Will you please drop me a mail?
Foot Issues
شنبه 14 مرداد 1396 09:39 ق.ظ
If you wish for to increase your knowledge simply keep visiting this website
and be updated with the hottest news posted here.
Foot Issues
شنبه 7 مرداد 1396 07:29 ب.ظ
I really like what you guys tend to be up too. This kind of clever work and reporting!
Keep up the awesome works guys I've added you guys to our
blogroll.
manicure
چهارشنبه 23 فروردین 1396 03:27 ق.ظ
This is very interesting, You are a very skilled blogger.
I have joined your feed and look forward to seeking more
of your wonderful post. Also, I've shared your web site in my
social networks!
manicure
شنبه 19 فروردین 1396 11:40 ب.ظ
Currently it sounds like Wordpress is the top
blogging platform out there right now. (from what
I've read) Is that what you're using on your blog?
مینو
جمعه 28 خرداد 1389 02:17 ب.ظ
خیلی خوب بود فقط درباره ی اینكه زن متولد شهریور ماه چگونه میتواند قلب كسی را كه دوست دارد به دست اورد توضیح دهید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : رضا زردادی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • کدام مقالات بیشتر مورد نیاز شما میباشد
نویسندگان