تبلیغات
مقالات زندگی موفق - علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد دی ماه
مقالات زندگی موفق

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد دی ماه

علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد دی ماه

زن متولد دی ماه بسیار جاه طلب ، كدبانو ، منظم و كمی لجباز و زود رنج ، آراسته و خوش لباس می باشد . زن متولد دی با نظم و اراده خاص خود می تواند رهبری احزاب و مؤسسات خیریه را بدست آورد . از لحاظ شغلی با هر كاری قابل تطبیق است . ممكن است مسئول یك بخش از موزه یا خواننده اپرا یا فروشنده یك سوپر ماركت یا معلم یك مدرسه و یا زنی خانه دار با مشكلات باشد . در منزل هم ممكن است همكار و مشوق صمیمی شوهرش یا مطیع بی چون و چرای او باشد ، به این ترتیب صدور یك حكم كلی درباره چنین موجود متنوعی واقعا غیر ممكن است ، اما در عوض یك اصل درباره او مسلم است و ان این است كه در هر لباسی ومصدر هر كاری كه باشد ، بر اعمال و رفتار خود كاملا مسلط می باشد . از نظر جنسیت نیز وضع به همین منوال است .

 زن متولد دی هم می تواند چنان
 

زنانه باشد و دلربایی از خود نشان بدهد كه همسرش را بر كرسی اقتدار بنشاند و تسلط مرئی و نامرئی بر شوهر خود داشته باشد . در این مورد نیز ، برغم رفتار گوناگونی كه ممكن است از وی مشاهده شود ، یك هدف اصلی در اعماق وجود این زن نهفته است و آن دستیابی به مردی است كه بتواند از لحاظ اجتماعی و شغلی آدم مهمی باشد ، موجب افتخار او بشود و برای بچه هایی كه به دنیا می آورد، پدری دلسوز و مهربان باشد . اگر با یك دختر متولد دی دوست هستید ، به این نكته اساسی توجه داشته باشید كه هدف نهایی او همیشه تأمین زندگی ، جلب احترام و كسب اقتدار و برخورداری از موقعیت های چشمگیر است و برای او اصلا فرقی نمی كند كه این خواسته ها در پشت میز ریاست یك مؤسسه تجاری برآورده شوند یا در شغل آموزگاری و موزه داری . او به هر حال می خواهد كه شوهرش در هر رشته كاری كه هست ، مقام اول را داشته باشد . حتی خود او نیز اگر شاغل باشد ، عزت طلب و ترقی خواه است و میل دارد در محیط كار خود شاخص و برجسته باشد.

 به همین جهت برخی از زنان متولد دی به شاعری ، نقاشی و آهنگسازی روی می آورند تا از این راه كسب شهرت بكنند . علاقه این زن به پیشرفت و جاه طلبی خیلی زود جلب توجه می كند ، همیشه سعی دارد یك پله از مكانی كه در آن قرار دارد ، بالاتر برود تا سرانجام به هدف نهایی برسد ، اما در این كار هرگز خودنمایی نمی كند و جار و جنجال به راه نمی اندازد ، در كمال آرامی و بدون سرو صدا قدم به قدم هدف خود را تعقیب می كند و به قول معروف آهسته اما پیوسته می رود.امید است این توهم به شما دست نداده باشد كه او همه چیز را فدای جاه طلبی و شهرت پرستی می كند . اگر در طی روزها و ماه های قبل از ازدواج بتوانید او را تا حدی مطمئن سازید كه پس از گفتن بله در منزل از اختیارات تام برخوردار خواهد بود و شما هم مردی هستید كه آینده درخشانی دارید ، آن وقت خواهید دید كه چطور حاضر می شود با كمترین شرایط كم پای سفره عقد بنشیند .

 پس از ازدواج از همراهی همه جانبه او برخوردار خواهید بود ، به نحوی كه اگر احتیاج پیدا كنید، حاضر می شود به شغلی كه خیلی پایین تر و بی اهمیت تر از شخصیت و استعداد اوست ، بپردازد تا چرخ زندگی از جریان طبیعی باز نایستد ، او همیشه حداكثر كوشش خود را بكار خواهد برد كه شوهرش فردی موفق و آبرومند باشد.یكی از نكات جالب و در عین حال خیلی عجیب در مورد زن متولد دی ماه این است كه به طرزی باور نكردنی به سر و وضع و ظاهر آرایی خود توجه دارد . او ممكن است دختر یك كارگر ساده باشد ، اما هر بار كه به ملاقات وی می روید، چنان سر و وضع و رفتاری از وی مشاهده می كنید كه گویی در یك

خانواده ثروتمند بزرگ شده و در بهترین مدارس تحصیل كرده است . این حالت او تا بعد از ازدواج نیز باقی می ماند .

 امیدوارم این حرف را حمل بر خودنمایی او نكنید ، دختر متولد دی كسی است كه اگر لازم باشد ، صورت خود را با سیلی سرخ نگاه می دارد . مردی كه همسر خود را از بین متولدین دی ماه انتخاب می كند ، باید متوجه یك نكته مهم باشد و آن اینكه ظاهر او خیلی آرامتر و ساكت تر از آنچه كه در درون اوست نشان می هد ، در وهله اول این توهم به شما دست می دهد كه او زنی خونسرد و بی تفاوت و آرام است در حالی كه باطنا بسیار احساساتی است ، البته همه زن ها ظریف و احساساتی هستند ، اما زن متولد دی خیلی بیشتر از آنچه كه در بدو امر به نظر می رسد، تابع احساسات خود می باشد . حقیقت این است كه او یك خلق و خوی مشخص ندارد ، و مخصوصا اگر به وی بی احترامی یا كم محلی بشود ، دچار آزردگی خاطر بسیار می شود و چه بسا كه روزهای متمادی احساس اوقات تلخی كند .

در وجود زن متولد دی نوعی ترس از آینده ، دلواپسی از حال و تأسف به گذشته وجود دارد كه باز تاب آن در رفتار و كردار وی به خوبی نمایان می گردد و شاید به همین دلیل هم باشد كه از شوخی خوشش نمی آید .

اگر در سنین نوجوانی با پسری دوست بشود فقط به این منظور است كه با وی ازدواج كند . ترس از آینده چنان در وی شدید است كه حتی لحظه ای نمی تواند فكر او را راحت بگذارد . از آن گذشته او به هیچ صورتی اهل رؤیاهای طلایی نیست و همین قدر كه پسری را از نظر روحی و مالی قابل اطمینان دانست ، از تمام امكانات خود برای ازدواج با او استفاده می كند . از نظر اجتماعی فوق العاده مبادی آداب و بانزاكت است ، به محض ورود به یك اجتماع سریعا موقعیت آنجا را درك می كند و پی می برد كه چه رفتار و كرداری باید داشته باشد . زن متولد دی دارای جذابیت خاصی است و به قول معروف با نمك است . اما بدون شك از تماشانی چهره او خوشتان می آید زیرا زیبایی مخصوص به خود را دارد. اما یكی از وحشت های مزبور و دائمی او این است كه نكند شوهرش زن زیبایی را به او ترجیح بدهد . زن متولد دی نه تنها خود را زیبا نمی داند بلكه هرگاه در مقابل آینه قرار می گیرد ، از اینكه مبادا در نظر دیگران زشت جلوه كند ، دچار دلهره و ترس

است و به این دلیل اگر دوست یا همسر شما زن متولد دی است باید به طور مستمر او را از زیبا بودنش مطمئن بسازید.

 این زن از نادرستی بیزار است. در ایام كودكی سن او مسن تر از سن واقعی به نظر می رسد اما بعدا سالهای سال در قایفه ك زن سی ساله باقی می ماند . علاقه او به پدر و مادر و خواهر و برادرانش بسیار شدید است ، پس به هیچ وجه به فكر قطع این رابطه عاطفی نیفتد زیرا اگر خیلی پافشاری كنید و عرصه را بر وی تنگ سازید ، مجبور می شود از شما دست بكشد.مردی كه با یك دختر متولد دی ازدواج می كند، در حقیقت با تمام خانواده ازدواج می كند ، اگر پدر یا مادرش بیمار شوند و نیاز به پرستاری داشته باشند ، او وظیفه خود می داند كه شما را هفته ها و یا حتی ماهها تنها بگذارد و به منزل پدری خود برگردد .

 از سوی دیگر او را می توانید به معنای واقعی شریك زندگی خود بدانید ، چه در صورت لزوم و در ضمن بحران ها با تمام وجود به كمك شما می شتابد و بدون كوچكترین اعتراضی حاضر است بار خانواده را چه از نظر مالی و چه از نظر احساسی و روحی بر دوش بكشد . یك نكته دیگر را هم باید در این زمینه تذكر داد و آن این است كه مانع رابطه و علاقه و تمایل شما به پدر و مادرتان نمی شود . اگر والدین شما نیازمندی های مالی داشته باشند ، هیچ زنی به اندازه او كمك های شما را به ایشان طبیعی تلقی نمی كند ، علاقه به اعضای خانواده و اعتقاد به لزوم یك چنین علاقه ای چنان در وی شدید است كه اگر شما قبل از ازدواج روزی او را به منزل خود ببرید و به پدر و مادر خود معرفی كنید ، پس از مدتی مشاهده می كنید كه عملا یكی از اعضای خانواده شما شده است و رفتاری از خود نشان می دهد كه در كمترین مدت جای خود را در دل پدر و مادرتان باز می كند. منزل كدبانوی متولد دی به طرز چشمگیری تمیز و مرتب است .

برای او بیدار ماندن تا پاسی از شب برای تمیز كردن خانه خود یك امر كاملا طبیعی است . تلف كردن وقت برای وی مفهوم ندارد .

از موسیقی های ملایم لذت فراوان می برد و معمولا اطلاعات وسیعی از كارهای هنری دارد. به تاریخ ، مخصوصا داستان هایی كه درباره قهرمانان تاریخی نوشته شده است ، علاقه مندی نشان می دهد ، و شاید به همین دلیل هم باشد كه نسبت به حفظ آداب و سنن قدیمی اعتقاد و پای بندی فراوان دارد . دیگر از اختصاصات این زن همدردی شدید او با درماندگان و بینوایان است و هر كجا كه دردمندی به وجود او احتیاج پیدا كند ، فورا به كمك وی می شتابد و قدم پیش می گذارد و سازمان و جمعیت خیریه ای برای یاری رسانیدن به دردمندان ایجاد می كند . او اصولا یك فرد تشكیلاتی است و در احزاب و سازمان های مختلف سیاسی ، ‌اجتماعی و یا مذهبی به سهولت می تواند نقش رهبری را به عهده بگیرد ، ‌و با كفایت و لیاقت تمام وظیفه خود را انجام دهد . از آنجا كه فرد بسیار باانضباطی است ، بچه های خود را نیز چنین بار می آورد ، اما میزان امر و نهی های او گاهی اوقات به صورت خسته كننده ای در می آید ، علاقه فروان به خانواده موجب می گردد كه پیوسته بهترین غذاها را سر میز بگذارد و قشنگ ترین لباس ها را برای كودكان خود تهیه نماید . برای او زندگی كردن به مفهوم استفاده از ارزان ترین اشیاء نیست . او از كودكان خود می خواهد كه احترام بزرگترها را نگه دارند و بچه های او معمولا از زمره مؤدب ترین بچه های فامیل هستند . در بدو امر ممكن است چنین به نظر برسد كه او مثل مادران دیگر به كودكان خود محبت نمی كند و بین او و ایشان فصله زیادی وجود دارد، اما وقتی بچه ها قدری پا به سن گذاشتند ، متوجه می شوند كه مادرشان بهترین مستمع دنیا است و او درست به همان اندازه كه از ایشان توقع داشتن گوش شنوا دارد ، برای شنیدن درد دل ایشان نیز شخصا دارای گوش شنواست .

از سوی دیگر این را هم باید گفت كه كشف این موضوع كار ساده ای نیست ، یعنی اغلب اوقات فاصله ای كه بین این مادر و كودكانش پیدا می شود ، چنان بزرگ و عمیق به نظر می رسد كه بچه ها تصور نمی كنند می شود از آن عبور كرد. در یك چنین مواردی این وظیفه شما است كه به كمك آنها بشتابید و شكاف ظاهری بین مادر و بچه ها را پر كنید . علت هم این است كه فرزندان مادر متولد دی او را با جاذبه و گاه خشك و سخت گیر تصور می كنند و به همین جهت رابطه خیلی نزدیك و خصوصی با او ندارند .

زن متولد دی دارای پوست بسیار حساسی است و به این جهت كمتر آرایش می كند . خوشبختانه طبیعت به كمك او آمده استو همانطور كه گفته شد ، اصولا صورت بانمك دار هم احتیاج زیادی به آرایش ندارد . حساسیت پوست ممكن است موجب پیدایش ناراحتی پوستی در او بگردد . عدم اعتماد به نفس یك از نقاط ضعف این زن محسوب می شود و این وظیفه شوهر اوست كه در رفع این نقیصه بكوشد و گاه و بیگاه حس اعتماد به نفس را در او تقویت كند . یكی دیگر از معایب او لجبازی و زود رنجی است .

 اما خوشبختانه این تأثیر پذیری همراه داد و فریاد و انجاد عصبانیت و طوفان نیست و او روی هم رفته زنی خود خور است كه خشم خویش را در درون می ریزد . ضمنا باید مراقب بود كه آبت دست او قرار نگیرید ، چه در این كار نیز استادی فراوان دارد. و به سهولت می تواند امیال و افكار خود را به هركس دیكته كند .

___________________________________________________________

cheston
چهارشنبه 30 خرداد 1397 09:36 ب.ظ
Сan I simply juѕt say what a relief tо discover a person that гeally
knows what they're talking about onn thе net. You ԁefinitely
understand һow to brіng a ρroblem to light annd mɑke it imρortant.
More and moгe peopple muѕt check this ᧐ut and understand thhis
side of yⲟur story. I can't Ƅelieve ʏou aren't more popular given tһat you
surely possess the gift.
Stone Jana
سه شنبه 29 خرداد 1397 08:57 ب.ظ
I ɑm curious tⲟ find out what blog platform ʏօu have been working with?
I'm experiencing ѕome small security issues ԝith mү ⅼatest
website ɑnd I'd like tօ find sⲟmething moгe safe. Do you havee аny suggestions?
Viagra kopen Per stuk
دوشنبه 28 خرداد 1397 09:54 ق.ظ
Hey! I'm at work browsing ʏour blog fгom my new
apple iphone! Ꭻust wantеd to ssay I love reading уour blog and ⅼⲟоk forward to аll ʏoսr
posts! Carry ᧐n the superb work!
Cialis pills
دوشنبه 7 خرداد 1397 02:44 ق.ظ

Kudos, Ample write ups.

deutschland cialis online cialis online cialis rezeptfrei cialis 5 mg para diabeticos cialis generico enter site 20 mg cialis cost cialis generique 5 mg we choice free trial of cialis generic cialis in vietnam cialis super kamagra
Dong
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 10:36 ب.ظ
Great beat ! I wish to apprentice whole you amehd your website, how could i subscribe for a blog web site?
The accounmt helped me a acceptable deal. I had been a little bbit acquainted of
this your broadcast offfered bright clear concept
Cialis generic
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 04:15 ق.ظ

Nicely voiced genuinely. .
cialis 10mg prix pharmaci are there generic cialis when will generic cialis be available generic cialis at the pharmacy cialis without a doctor's prescription where do you buy cialis cialis efficacit cialis 5 mg funziona buy cialis uk no prescription cialis super kamagra
Eye Lashes
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 10:36 ب.ظ
I delight in, result in I found just what I was looking for.

You have ended my four day long hunt! God Bless you man. Have a great day.Bye
Cialis online
جمعه 7 اردیبهشت 1397 07:17 ب.ظ

Useful facts. Thanks!
tadalafil 5mg cialis coupons printable achat cialis en itali side effects of cialis cialis in sconto cipla cialis online canadian drugs generic cialis venta cialis en espaa cialis 20 mg cut in half canadian cialis
Viagra tablets
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 04:46 ق.ظ

You said it very well..
is sildenafil generic buy viagra from usa where to buy herbal viagra where to buy viagra from can you buy viagra over the counter where can we buy viagra viagra alternative buy viagra cvs buy viagra locally online pharmacy viagra uk
depforce strips
جمعه 31 فروردین 1397 10:46 ب.ظ
Hello there! Woukd youu mind iff I share yur blog wigh my twitter group?
There's a llot of ffolks that I think woujld
really enjoy you content. Please llet me know. Thanks
Amir Ali
یکشنبه 26 فروردین 1397 10:49 ق.ظ
I love іt whnever people comе togetһer and share ideas.
Grezt site, stick with іt!
roman viagra
جمعه 24 فروردین 1397 04:49 ق.ظ
My relatives eveгy time ѕay that І аm killing my tіme here at web, exсept I knoᴡ I am getting knoԝ-how every daү by reading
such pleasant articles оr reviews.
Cialis pills
جمعه 17 فروردین 1397 08:25 ب.ظ

You made your point extremely well..
dosagem ideal cialis prix de cialis cialis 100 mg 30 tablet tadalafil 5mg cialis kaufen wo look here cialis order on line cialis dosage cialis alternative cialis cipla best buy cialis with 2 days delivery
Buy Lumigan Online
شنبه 11 فروردین 1397 08:33 ب.ظ
Nice blog here! Also your site llads up fast! What web host are
you using? Can I get your affiliate link to your host?
I wissh my sitge loaded up as quickly as yours lol
buy lumigan drops
پنجشنبه 9 فروردین 1397 06:50 ق.ظ
It's actually a cool and useful piece of information. I'm satisfied that you just
shared this useful info with us. Please keep us up to date like this.

Thanks for sharing.
mezo
سه شنبه 7 فروردین 1397 01:12 ق.ظ
Ꮤһat's uⲣ, I desire tօ subscribe f᧐r tһis webbpage to take most ᥙр-t᧐-date updates,
thսѕ wһere can i do it please help.
Cialis pills
جمعه 3 فروردین 1397 05:01 ب.ظ

You actually revealed that effectively.
cialis tablets cialis generico milano cialis 5 mg funziona india cialis 100mg cost how to purchase cialis on line canadian cialis we like it safe cheap cialis cialis savings card cialis dose 30mg cialis 5 effetti collaterali
Buy cialis online
یکشنبه 27 اسفند 1396 11:54 ب.ظ

You have made your point!
how does cialis work no prescription cialis cheap online cialis precios cialis peru cheap cialis cialis pills price each cialis prices in england estudios de cialis genricos generic cialis in vietnam cialis generico lilly
drone shadow strike hack
یکشنبه 15 بهمن 1396 04:59 ب.ظ
من حتی نمی دانم که چطور به اینجا رسیدم، اما
من معتقدم این پست خوب بود. من نمی دانم
کسی که شما هستید، قطعا شما برای وبلاگنویسی شناخته شده برای افرادی که قبلا نرسیده اید نیستید.

به سلامتی!
cam4 token hack v2.3.exe
دوشنبه 6 آذر 1396 05:36 ب.ظ
Hmm به نظر می رسد مانند وب سایت شما اولین دیدگاه من بود (بسیار طولانی بود)
بنابراین من حدس می زنم که من خلاصه آن چیزی را که من نوشتم و می گویم، کاملا از وبلاگ شما لذت می برم.

من هم یک وبلاگ نویس مشتاق وبلاگ هستم، اما هنوز هم برای همه چیز تازه هستم.
آیا شما برای نکات مهم برای نویسندگان وبلاگ نویس هم مفید هستید؟

من قطعا از آن قدردانی میکنم
medicare supplemental plans
جمعه 3 آذر 1396 04:45 ب.ظ
آنچه در مورد همه چیز است، مطالب موجود در این وب سایت در واقع هستند
شگفت انگیز است برای مردم تجربه، خوب، نگه دارید
دوستان خوب کار.
std testing cost
شنبه 13 آبان 1396 05:22 ب.ظ
من حتی نمی دانم که چطور به اینجا رسیدم، اما فکر کردم این پست خوب بود.
من نمی دانم شما چه کسی هستید اما مطمئنا اگر به وبلاگ نویس معروف می روید
شما در حال حاضر نیستید؛) با تشویق!
best supplement medicare plans
جمعه 12 آبان 1396 07:48 ب.ظ
با محتوای havin بسیار نوشته شده شما تا به حال
به هر گونه مسائل مربوط به پلاژورسم یا کپی رایت بپردازید
نقض؟ وبلاگ من دارای بسیاری از محتوای منحصر به فرد است که من خودم آن را نویسنده
یا برون سپاری اما به نظر می رسد بسیاری از آن ظاهر آن را تا همه
بدون توافق من در وب. آیا می دانید هر روش برای کمک به توقف
محتوای از پاره شدن؟ من مطمئنا از آن قدردانی میکنم
best psychic medium reading
جمعه 12 آبان 1396 07:41 ب.ظ
اگر بخواهید برای مطالب بسیار عالی مثل خودتان تنها باشید
بازدید از این سایت هر روز به عنوان ارائه محتوای ویژگی،
با تشکر
best psychic medium reading
چهارشنبه 10 آبان 1396 05:42 ب.ظ
بی تردید آنچه که شما گفتید را در نظر بگیرید. به نظر شما دلیل دلخواه شما چیست؟
در اینترنت ساده ترین چیزی که باید در ذهن داشته باشید
از. من به شما می گویم، من قطعا در همان زمان به عنوان مزاحم
افراد دیگر در مورد نگرانی هایی که آنها به روشنی در مورد آن نمی دانند، فکر می کنند.
شما کنترل می کنید تا ناخن را به بالاترین سطح برسانید و همه چیز را بدون عوارض جانبی اضافی تعریف کنید، دیگران می توانند سیگنال بگیرند.
احتمالا دوباره بیشتر شود با تشکر
feet problems
جمعه 24 شهریور 1396 02:50 ق.ظ
I'm impressed, I have to admit. Rarely do I come across a blog that's both equally educative and entertaining, and let me tell you, you have hit the nail on the head.
The issue is something which not enough men and women are speaking intelligently about.
I'm very happy that I came across this in my search for something
relating to this.
Do compression socks help with Achilles tendonitis?
سه شنبه 17 مرداد 1396 01:46 ب.ظ
Hi there! I know this is somewhat off topic but I was wondering which blog platform
are you using for this site? I'm getting fed up of Wordpress because
I've had problems with hackers and I'm looking at alternatives for another platform.

I would be great if you could point me in the direction of a
good platform.
Why is my Achilles tendon burning?
یکشنبه 15 مرداد 1396 04:25 ب.ظ
Just desire to say your article is as amazing. The clarity in your post is just great and i could assume you're an expert on this subject.
Well with your permission let me to grab your RSS feed to
keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and
please continue the rewarding work.
drusillalisby.jimdo.com
شنبه 14 مرداد 1396 04:13 ب.ظ
Hello friends, how is the whole thing, and what you want to say on the topic
of this piece of writing, in my view its really awesome designed for me.
sherillkievit.blog.fc2.com
جمعه 13 مرداد 1396 07:54 ب.ظ
First off I would like to say awesome blog! I had a quick question which I'd like to ask if you do not mind.
I was curious to know how you center yourself and clear your head before writing.
I have had difficulty clearing my mind in getting my
thoughts out there. I do take pleasure in writing but it just seems like the first 10 to
15 minutes are usually lost just trying to figure out how to begin.
Any ideas or hints? Appreciate it!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : رضا زردادی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • کدام مقالات بیشتر مورد نیاز شما میباشد
نویسندگان