تبلیغات
مقالات زندگی موفق - علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد دی ماه
مقالات زندگی موفق

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد دی ماه

علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد دی ماه

زن متولد دی ماه بسیار جاه طلب ، كدبانو ، منظم و كمی لجباز و زود رنج ، آراسته و خوش لباس می باشد . زن متولد دی با نظم و اراده خاص خود می تواند رهبری احزاب و مؤسسات خیریه را بدست آورد . از لحاظ شغلی با هر كاری قابل تطبیق است . ممكن است مسئول یك بخش از موزه یا خواننده اپرا یا فروشنده یك سوپر ماركت یا معلم یك مدرسه و یا زنی خانه دار با مشكلات باشد . در منزل هم ممكن است همكار و مشوق صمیمی شوهرش یا مطیع بی چون و چرای او باشد ، به این ترتیب صدور یك حكم كلی درباره چنین موجود متنوعی واقعا غیر ممكن است ، اما در عوض یك اصل درباره او مسلم است و ان این است كه در هر لباسی ومصدر هر كاری كه باشد ، بر اعمال و رفتار خود كاملا مسلط می باشد . از نظر جنسیت نیز وضع به همین منوال است .

 زن متولد دی هم می تواند چنان
 

زنانه باشد و دلربایی از خود نشان بدهد كه همسرش را بر كرسی اقتدار بنشاند و تسلط مرئی و نامرئی بر شوهر خود داشته باشد . در این مورد نیز ، برغم رفتار گوناگونی كه ممكن است از وی مشاهده شود ، یك هدف اصلی در اعماق وجود این زن نهفته است و آن دستیابی به مردی است كه بتواند از لحاظ اجتماعی و شغلی آدم مهمی باشد ، موجب افتخار او بشود و برای بچه هایی كه به دنیا می آورد، پدری دلسوز و مهربان باشد . اگر با یك دختر متولد دی دوست هستید ، به این نكته اساسی توجه داشته باشید كه هدف نهایی او همیشه تأمین زندگی ، جلب احترام و كسب اقتدار و برخورداری از موقعیت های چشمگیر است و برای او اصلا فرقی نمی كند كه این خواسته ها در پشت میز ریاست یك مؤسسه تجاری برآورده شوند یا در شغل آموزگاری و موزه داری . او به هر حال می خواهد كه شوهرش در هر رشته كاری كه هست ، مقام اول را داشته باشد . حتی خود او نیز اگر شاغل باشد ، عزت طلب و ترقی خواه است و میل دارد در محیط كار خود شاخص و برجسته باشد.

 به همین جهت برخی از زنان متولد دی به شاعری ، نقاشی و آهنگسازی روی می آورند تا از این راه كسب شهرت بكنند . علاقه این زن به پیشرفت و جاه طلبی خیلی زود جلب توجه می كند ، همیشه سعی دارد یك پله از مكانی كه در آن قرار دارد ، بالاتر برود تا سرانجام به هدف نهایی برسد ، اما در این كار هرگز خودنمایی نمی كند و جار و جنجال به راه نمی اندازد ، در كمال آرامی و بدون سرو صدا قدم به قدم هدف خود را تعقیب می كند و به قول معروف آهسته اما پیوسته می رود.امید است این توهم به شما دست نداده باشد كه او همه چیز را فدای جاه طلبی و شهرت پرستی می كند . اگر در طی روزها و ماه های قبل از ازدواج بتوانید او را تا حدی مطمئن سازید كه پس از گفتن بله در منزل از اختیارات تام برخوردار خواهد بود و شما هم مردی هستید كه آینده درخشانی دارید ، آن وقت خواهید دید كه چطور حاضر می شود با كمترین شرایط كم پای سفره عقد بنشیند .

 پس از ازدواج از همراهی همه جانبه او برخوردار خواهید بود ، به نحوی كه اگر احتیاج پیدا كنید، حاضر می شود به شغلی كه خیلی پایین تر و بی اهمیت تر از شخصیت و استعداد اوست ، بپردازد تا چرخ زندگی از جریان طبیعی باز نایستد ، او همیشه حداكثر كوشش خود را بكار خواهد برد كه شوهرش فردی موفق و آبرومند باشد.یكی از نكات جالب و در عین حال خیلی عجیب در مورد زن متولد دی ماه این است كه به طرزی باور نكردنی به سر و وضع و ظاهر آرایی خود توجه دارد . او ممكن است دختر یك كارگر ساده باشد ، اما هر بار كه به ملاقات وی می روید، چنان سر و وضع و رفتاری از وی مشاهده می كنید كه گویی در یك

خانواده ثروتمند بزرگ شده و در بهترین مدارس تحصیل كرده است . این حالت او تا بعد از ازدواج نیز باقی می ماند .

 امیدوارم این حرف را حمل بر خودنمایی او نكنید ، دختر متولد دی كسی است كه اگر لازم باشد ، صورت خود را با سیلی سرخ نگاه می دارد . مردی كه همسر خود را از بین متولدین دی ماه انتخاب می كند ، باید متوجه یك نكته مهم باشد و آن اینكه ظاهر او خیلی آرامتر و ساكت تر از آنچه كه در درون اوست نشان می هد ، در وهله اول این توهم به شما دست می دهد كه او زنی خونسرد و بی تفاوت و آرام است در حالی كه باطنا بسیار احساساتی است ، البته همه زن ها ظریف و احساساتی هستند ، اما زن متولد دی خیلی بیشتر از آنچه كه در بدو امر به نظر می رسد، تابع احساسات خود می باشد . حقیقت این است كه او یك خلق و خوی مشخص ندارد ، و مخصوصا اگر به وی بی احترامی یا كم محلی بشود ، دچار آزردگی خاطر بسیار می شود و چه بسا كه روزهای متمادی احساس اوقات تلخی كند .

در وجود زن متولد دی نوعی ترس از آینده ، دلواپسی از حال و تأسف به گذشته وجود دارد كه باز تاب آن در رفتار و كردار وی به خوبی نمایان می گردد و شاید به همین دلیل هم باشد كه از شوخی خوشش نمی آید .

اگر در سنین نوجوانی با پسری دوست بشود فقط به این منظور است كه با وی ازدواج كند . ترس از آینده چنان در وی شدید است كه حتی لحظه ای نمی تواند فكر او را راحت بگذارد . از آن گذشته او به هیچ صورتی اهل رؤیاهای طلایی نیست و همین قدر كه پسری را از نظر روحی و مالی قابل اطمینان دانست ، از تمام امكانات خود برای ازدواج با او استفاده می كند . از نظر اجتماعی فوق العاده مبادی آداب و بانزاكت است ، به محض ورود به یك اجتماع سریعا موقعیت آنجا را درك می كند و پی می برد كه چه رفتار و كرداری باید داشته باشد . زن متولد دی دارای جذابیت خاصی است و به قول معروف با نمك است . اما بدون شك از تماشانی چهره او خوشتان می آید زیرا زیبایی مخصوص به خود را دارد. اما یكی از وحشت های مزبور و دائمی او این است كه نكند شوهرش زن زیبایی را به او ترجیح بدهد . زن متولد دی نه تنها خود را زیبا نمی داند بلكه هرگاه در مقابل آینه قرار می گیرد ، از اینكه مبادا در نظر دیگران زشت جلوه كند ، دچار دلهره و ترس

است و به این دلیل اگر دوست یا همسر شما زن متولد دی است باید به طور مستمر او را از زیبا بودنش مطمئن بسازید.

 این زن از نادرستی بیزار است. در ایام كودكی سن او مسن تر از سن واقعی به نظر می رسد اما بعدا سالهای سال در قایفه ك زن سی ساله باقی می ماند . علاقه او به پدر و مادر و خواهر و برادرانش بسیار شدید است ، پس به هیچ وجه به فكر قطع این رابطه عاطفی نیفتد زیرا اگر خیلی پافشاری كنید و عرصه را بر وی تنگ سازید ، مجبور می شود از شما دست بكشد.مردی كه با یك دختر متولد دی ازدواج می كند، در حقیقت با تمام خانواده ازدواج می كند ، اگر پدر یا مادرش بیمار شوند و نیاز به پرستاری داشته باشند ، او وظیفه خود می داند كه شما را هفته ها و یا حتی ماهها تنها بگذارد و به منزل پدری خود برگردد .

 از سوی دیگر او را می توانید به معنای واقعی شریك زندگی خود بدانید ، چه در صورت لزوم و در ضمن بحران ها با تمام وجود به كمك شما می شتابد و بدون كوچكترین اعتراضی حاضر است بار خانواده را چه از نظر مالی و چه از نظر احساسی و روحی بر دوش بكشد . یك نكته دیگر را هم باید در این زمینه تذكر داد و آن این است كه مانع رابطه و علاقه و تمایل شما به پدر و مادرتان نمی شود . اگر والدین شما نیازمندی های مالی داشته باشند ، هیچ زنی به اندازه او كمك های شما را به ایشان طبیعی تلقی نمی كند ، علاقه به اعضای خانواده و اعتقاد به لزوم یك چنین علاقه ای چنان در وی شدید است كه اگر شما قبل از ازدواج روزی او را به منزل خود ببرید و به پدر و مادر خود معرفی كنید ، پس از مدتی مشاهده می كنید كه عملا یكی از اعضای خانواده شما شده است و رفتاری از خود نشان می دهد كه در كمترین مدت جای خود را در دل پدر و مادرتان باز می كند. منزل كدبانوی متولد دی به طرز چشمگیری تمیز و مرتب است .

برای او بیدار ماندن تا پاسی از شب برای تمیز كردن خانه خود یك امر كاملا طبیعی است . تلف كردن وقت برای وی مفهوم ندارد .

از موسیقی های ملایم لذت فراوان می برد و معمولا اطلاعات وسیعی از كارهای هنری دارد. به تاریخ ، مخصوصا داستان هایی كه درباره قهرمانان تاریخی نوشته شده است ، علاقه مندی نشان می دهد ، و شاید به همین دلیل هم باشد كه نسبت به حفظ آداب و سنن قدیمی اعتقاد و پای بندی فراوان دارد . دیگر از اختصاصات این زن همدردی شدید او با درماندگان و بینوایان است و هر كجا كه دردمندی به وجود او احتیاج پیدا كند ، فورا به كمك وی می شتابد و قدم پیش می گذارد و سازمان و جمعیت خیریه ای برای یاری رسانیدن به دردمندان ایجاد می كند . او اصولا یك فرد تشكیلاتی است و در احزاب و سازمان های مختلف سیاسی ، ‌اجتماعی و یا مذهبی به سهولت می تواند نقش رهبری را به عهده بگیرد ، ‌و با كفایت و لیاقت تمام وظیفه خود را انجام دهد . از آنجا كه فرد بسیار باانضباطی است ، بچه های خود را نیز چنین بار می آورد ، اما میزان امر و نهی های او گاهی اوقات به صورت خسته كننده ای در می آید ، علاقه فروان به خانواده موجب می گردد كه پیوسته بهترین غذاها را سر میز بگذارد و قشنگ ترین لباس ها را برای كودكان خود تهیه نماید . برای او زندگی كردن به مفهوم استفاده از ارزان ترین اشیاء نیست . او از كودكان خود می خواهد كه احترام بزرگترها را نگه دارند و بچه های او معمولا از زمره مؤدب ترین بچه های فامیل هستند . در بدو امر ممكن است چنین به نظر برسد كه او مثل مادران دیگر به كودكان خود محبت نمی كند و بین او و ایشان فصله زیادی وجود دارد، اما وقتی بچه ها قدری پا به سن گذاشتند ، متوجه می شوند كه مادرشان بهترین مستمع دنیا است و او درست به همان اندازه كه از ایشان توقع داشتن گوش شنوا دارد ، برای شنیدن درد دل ایشان نیز شخصا دارای گوش شنواست .

از سوی دیگر این را هم باید گفت كه كشف این موضوع كار ساده ای نیست ، یعنی اغلب اوقات فاصله ای كه بین این مادر و كودكانش پیدا می شود ، چنان بزرگ و عمیق به نظر می رسد كه بچه ها تصور نمی كنند می شود از آن عبور كرد. در یك چنین مواردی این وظیفه شما است كه به كمك آنها بشتابید و شكاف ظاهری بین مادر و بچه ها را پر كنید . علت هم این است كه فرزندان مادر متولد دی او را با جاذبه و گاه خشك و سخت گیر تصور می كنند و به همین جهت رابطه خیلی نزدیك و خصوصی با او ندارند .

زن متولد دی دارای پوست بسیار حساسی است و به این جهت كمتر آرایش می كند . خوشبختانه طبیعت به كمك او آمده استو همانطور كه گفته شد ، اصولا صورت بانمك دار هم احتیاج زیادی به آرایش ندارد . حساسیت پوست ممكن است موجب پیدایش ناراحتی پوستی در او بگردد . عدم اعتماد به نفس یك از نقاط ضعف این زن محسوب می شود و این وظیفه شوهر اوست كه در رفع این نقیصه بكوشد و گاه و بیگاه حس اعتماد به نفس را در او تقویت كند . یكی دیگر از معایب او لجبازی و زود رنجی است .

 اما خوشبختانه این تأثیر پذیری همراه داد و فریاد و انجاد عصبانیت و طوفان نیست و او روی هم رفته زنی خود خور است كه خشم خویش را در درون می ریزد . ضمنا باید مراقب بود كه آبت دست او قرار نگیرید ، چه در این كار نیز استادی فراوان دارد. و به سهولت می تواند امیال و افكار خود را به هركس دیكته كند .

___________________________________________________________

feet problems
جمعه 24 شهریور 1396 01:50 ق.ظ
I'm impressed, I have to admit. Rarely do I come across a blog that's both equally educative and entertaining, and let me tell you, you have hit the nail on the head.
The issue is something which not enough men and women are speaking intelligently about.
I'm very happy that I came across this in my search for something
relating to this.
Do compression socks help with Achilles tendonitis?
سه شنبه 17 مرداد 1396 12:46 ب.ظ
Hi there! I know this is somewhat off topic but I was wondering which blog platform
are you using for this site? I'm getting fed up of Wordpress because
I've had problems with hackers and I'm looking at alternatives for another platform.

I would be great if you could point me in the direction of a
good platform.
Why is my Achilles tendon burning?
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:25 ب.ظ
Just desire to say your article is as amazing. The clarity in your post is just great and i could assume you're an expert on this subject.
Well with your permission let me to grab your RSS feed to
keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and
please continue the rewarding work.
drusillalisby.jimdo.com
شنبه 14 مرداد 1396 03:13 ب.ظ
Hello friends, how is the whole thing, and what you want to say on the topic
of this piece of writing, in my view its really awesome designed for me.
sherillkievit.blog.fc2.com
جمعه 13 مرداد 1396 06:54 ب.ظ
First off I would like to say awesome blog! I had a quick question which I'd like to ask if you do not mind.
I was curious to know how you center yourself and clear your head before writing.
I have had difficulty clearing my mind in getting my
thoughts out there. I do take pleasure in writing but it just seems like the first 10 to
15 minutes are usually lost just trying to figure out how to begin.
Any ideas or hints? Appreciate it!
Rosaline
سه شنبه 10 مرداد 1396 09:10 ب.ظ
I'm not sure exactly why but this site is loading
extremely slow for me. Is anyone else having this problem or is it
a problem on my end? I'll check back later on and see if the problem still exists.
Foot Problems
یکشنبه 8 مرداد 1396 01:09 ق.ظ
My relatives all the time say that I am killing my time here at net, but I know
I am getting know-how everyday by reading such fastidious articles.
Hildred
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 08:54 ق.ظ
I like looking through an article that will make men and women think.
Also, many thanks for permitting me to comment!
Lovie
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 05:27 ق.ظ
Hi there would you mind sharing which blog platform you're using?
I'm going to start my own blog in the near future but I'm having a tough time selecting between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your design and style seems different
then most blogs and I'm looking for something unique.

P.S Apologies for getting off-topic but I had to ask!
Wiley
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 01:02 ق.ظ
I got this web page from my friend who informed me concerning this website and now this
time I am browsing this web site and reading very informative content
here.
Waldo
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 12:41 ق.ظ
Hello it's me, I am also visiting this site daily, this site is in fact good and the
people are truly sharing nice thoughts.
BHW
چهارشنبه 23 فروردین 1396 12:55 ب.ظ
I loved as much as you will receive carried out right here.
The sketch is tasteful, your authored material
stylish. nonetheless, you command get got an impatience over that you wish be delivering the following.
unwell unquestionably come further formerly again since exactly the same nearly
very often inside case you shield this increase.
BHW
چهارشنبه 23 فروردین 1396 09:05 ق.ظ
Today, I went to the beachfront with my children.
I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter
and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She placed the shell to her ear and screamed.
There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
She never wants to go back! LoL I know this is totally off topic but I
had to tell someone!
BHW
چهارشنبه 23 فروردین 1396 08:06 ق.ظ
I'm impressed, I have to admit. Seldom do I come across a blog
that's both educative and entertaining, and without a doubt, you've hit the nail on the head.
The issue is something that not enough folks are speaking intelligently about.
I am very happy I found this during my hunt for something
regarding this.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 03:01 ق.ظ
The other day, while I was at work, my cousin stole my apple ipad and tested to see if it can survive a thirty foot
drop, just so she can be a youtube sensation. My apple ipad is
now broken and she has 83 views. I know this is totally off topic but I had
to share it with someone!
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 11:59 ق.ظ
Hi there, all is going nicely here and ofcourse every one is sharing facts, that's really excellent, keep up writing.
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 12:43 ق.ظ
Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you writing this
post and the rest of the website is also really good.
زن متولد دی ماه
جمعه 1 بهمن 1395 03:07 ب.ظ
عاشق ماه دی ام
محمدرضا
چهارشنبه 14 مهر 1395 01:49 ب.ظ
سلام کسی که اینو میخونی من عاشق یه دختر دی ماه بود ذهنم سرویس شد ولی تو چهار سال نه جواب بله داد نه گفت نه خیلی عجیب مغرور پول پرست دوست باز عاشق موبایل عاشق تک بود و ....جزاب دوست داشتنی قیافش مظلومه ولی درونش نگو خیلی سینگل وتن ناز کاملا متفاوت ستایش دوست دارم من این چهار سال خوب شناختمش
محمدرضا
چهارشنبه 14 مهر 1395 01:48 ب.ظ
بهمن دختر جذاب مغرور سینگل عاشق دوستاش قیافه مظلومانه ولی درونش نگو بین تمام دخترا تکه والا تک عاشقتم ستایش جون
ghazale. teymrd
شنبه 7 فروردین 1395 11:49 ب.ظ
عالیه من یه دختر دی ماهیم و کاملا با اینا موافق و البته دی ماهیا انقد غرور دارن که حتی میخوان یه عزیزم به کسی بگن دق میکنن یا به شوخی و مسخره میگن که طرف جدی نگیره من که اینجوریم شما رو نمیدونم اصن یه چیزایی تو وجودم عست عجیییب یه خصوصیات که کمتر کسی درکش میکنه!
ملوسک جون
شنبه 17 بهمن 1394 02:55 ق.ظ
ملوسک جون
شنبه 17 بهمن 1394 02:52 ق.ظ
سلام عشقولیا منم متولد ۲۳ دی ماهم دختر لجبازو مغرور و خوشگلیم بیشتر نکته های این طالع درمورد دی ماهی ها درست بود
عزیزان دی ماهی پررررچچچچممممم بااااالاااااستتت
bita
پنجشنبه 12 آذر 1394 03:15 ب.ظ
سلام به دی ماهی های گل منم 24دی هستم وعاشق متولیدین این ماه واقعا مطالب درست بود
مینی
شنبه 3 مرداد 1394 11:27 ق.ظ
لایک دی ماهی ها
مشکات
پنجشنبه 11 تیر 1394 11:22 ب.ظ
شاعر می فرماید:
بنی آدم اعضای یک پیکرند
که درآفرینش دی ماهی ها سرترند
شنبه 6 تیر 1394 10:15 ق.ظ
سلام دیماهی های عزیزعاشق همتونم
mahsaaa
یکشنبه 2 فروردین 1394 08:32 ب.ظ
اوهوم درست بودش, دى ماهى 1کلکسیون از آدماى خااااصه
بوچ بوچ
mahsaaa
یکشنبه 2 فروردین 1394 08:32 ب.ظ
اوهوم درست بودش, دى ماهى 1کلکسیون از آدماى خااااصه
بوچ بوچ
یکشنبه 2 فروردین 1394 09:37 ق.ظ
سلام به همه دی ماهی های گل،، منم 21دی هستم،،نود درصد در مورد من صحت داشت،،
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : رضا زردادی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • کدام مقالات بیشتر مورد نیاز شما میباشد
نویسندگان